خانه / خبر / سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته است
galaxy-fold

سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته است

 

 

 

اولین گوشی تاشوی سامسونگ با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کرد؛ از تاخیرهای پی در پی در عرضه تا برچسب قیمت ۲ هزار دلاری و شکنندگی نمایشگر، از مشکلاتی بودند که اولین گوشی تاشوی سامسونگ با آنها مواجه بود. ولی به گفته رییس سامسونگ این مشکلات مانع فروش یک میلیونی این گوشی نشده اند.

گلکسی فولد

«Young Sohn»، رییس سامسونگ الکترونیکس با اشاره به اینکه یک میلیون نفر خواهان استفاده از گلکسی فولد ۲ هزار دلاری هستند، گفت که سامسونگ تاکنون یک میلیون دستگاه از این گوشی فروخته که ۵۰۰ هزار دستگاه از برآوردهای این شرکت در ماه اکتبر بیشتر است.

سامسونگ و سازندگان دیگر سالانه ده ها میلیون گوشی می فروشند و آمار یک میلیونی گلکسی فولد قابل قیاس با آنها نیست؛ ولی برای این محصول که قیمت بالایی دارد و هنوز امتحان خود را پس نداده، رقم غافلگیر کننده ای محسوب می شود.

گلکسی فولد پس از تاخیرهای پی در پی به دلیل مشکلات فنی، سرانجام اواسط شهریور ماه امسال به بازار عرضه شد. مشکلات این گوشی آنقدر جدی بودند که سامسونگ مجبور شد تاریخ عرضه رسمی را به تعویق انداخته و کلیه پیش سفارش ها را لغو کند.

سامسونگ گلکسی فولد را از نو طراحی کرد و مقاومت ساختار آن را افزایش داد. با این وجود برخی کاربران از بروز ایراد در نمایشگر نسخه بازسازی شده پس از تنها ۲۴ ساعت خبر دادند.

سامسونگ قصد دارد سال آینده میلادی ۶ میلیون واحد گوشی تاشو به فروش برساند.

1+
با دوستان خود به اشتراک بزارید

حتما ببینید

ساختمان سامسونگ

سامسونگ، بزرگترین بازنده تعویق تحریم‌های تجاری آمریکا علیه هواوی

تنها بازنده بزرگ دعوای تجاری ایالات متحده و هواوی تاکنون، سامسونگ است. بعد از انتشار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *